Dyer Wayne W.

Knihy » Autoři » D » Dyer Wayne W.

Wayne W. Dyer Wayne Walter Dyer (*1940), Ph.D., je mezinárodně proslulý americký autor a lektor v oblasti rozvoje osobnosti, motivačních technik a pozitivního myšlení. Většinu dětství strávil v sirotčinci v Detroitu. V letech 1958-1962 sloužil v americké armádě u námořnictva. Vystudoval vzdělávací poradenství na Wayne State University, byl mimořádným profesorem na St. John's University v New Yorku. Napsal přes 30 knih, vytvořil množství audio a video nahrávek, zúčastnil se okolo tisíce televizních a rozhlasových pořadů. Některé z jeho knih byly v New York Times zařazeny mezi bestsellery. Žije v Maui na Havaji. Byl třikrát ženatý, má celkem osm dětí.

V roce 2009 onemocněl chronickou lymfatickou leukémií. Svěřil se pak do lékařské péče Deepaka Chopry, který patří mezi jeho přátele.

Z vydaných knih: Projevte svůj osud, Moudrost věků, Každý problém má své duchovní řešení, 10 tajemství dosažení úspěchu a vnitřního klidu, Síla záměru, inspirace, Změňte své myšlení - změňte svůj život, Konec výmluvám!, Proměna

Odkaz: http://www.drwaynedyer.com/

Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: