Městský šaman

Knihy » Autoři » K » King Serge Kahili|Knihy » Kategorie » Huna|Knihy » Kategorie » Šamanismus|Knihy » Nakladatelství » Pragma

nedostupné
titul je rozebraný
240 stran, vazba brožovaná,
formát: 208x140 mm, vydáno 2012
hodnocení:0, (1 min / 5 max), hlasů:0

Průvodce osobní a planetární proměnou založenou na havajské filozofii

V této knize se můžete naučit šamanskému umění, aniž byste museli odjet do divočiny nebo podstoupit dlouhodobé učení. Havajský šamanismus, jedinečným způsobem upravený k použití v dnešním světě, nabízí cestu dobrodruha, při níž je kýžená změna dosahována s pomocí lásky a spolupráce - na rozdíl od známé cesty válečníka, jež představuje osamělé hledání a dobývání pomocí síly. V tomto prvním praktickém průvodci dávným léčitelským uměním a jeho využitím v moderním světě, se naučíte: vykládat a měnit své sny, léčit sebe, vztahy a prostředí, předpovídat budoucnost pomocí šamanských kamenů, sestavovat a provádět působivé rituály, měnit podobu, podnikat cesty do jiné reality.

Ohlasy na knihu:

"Velmi dobrá kniha pro ty, kdo hledají hlubší poznání šamanské moudrosti dneška a její využití v každodenním životě." (Sun Bear)

"Tato překrásná, užitečná kniha předkládá učení o našem vztahu k přirozenému světu a vesmíru. Byl jsem inspirován těmito principy moudrosti, které mohou ozářit naši cestu životem." (Dan Millman)

"Tradiční havajský přístup doktora Kinga k léčení a jeho žehnající rituály jsou obvzlášť hodny naší plné pozornosti." (Louise Hay)