Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu!

Knihy » Autoři » H » Helsing Jan van|Knihy » Kategorie » Duchovní cesta|Knihy » Kategorie » Fenomén roku 2012|Knihy » Kategorie » Osobní rozvoj|Knihy » Kategorie » Šťastný život|Knihy » Kategorie » Transformace vědomí|Knihy » Nakladatelství » ANCH BOOKS

Cena:440,-
dostupnost: 1-6 dnů
456 stran, vazba brožovaná,
formát: 200x140 mm, vydáno 2017
hodnocení:3.00, (1 min / 5 max), hlasů:2

...protože, když máš pocit, že už nemůžeš dál, vynoří se odněkud světélko naděje...

Hroutí se vám život před očima? Dospěli jste do bodu, kdy si snad toužíte prohnat hlavou kulku, protože vám pomyslná voda sahá až po krk a vy nemáte ponětí, jak zaplatit složenky nebo vyrovnat staré dluhy, abyste konečně mohli být volní? Rozpadlo se vám manželství, zemřel přítel, přítelkyně či dítě nebo vám těžká nehoda změnila radikálně život a vy už v něm nevidíte žádný smysl? Přišli jste o svoji dobrou pověst, někdo vás pomluvil, podvedl či zneužil?

V důsledku takovýchto i jiných tíživých a často traumatických zážitků člověk pochopitelně začne o všem pochybovat – o sobě, o svém myšlení, o okolí, práci, rodině a smyslu života vůbec; a většinou také o tom, v co dosud věřil. Začne se cítit bezmocný a nevidí ze své situace žádné východisko. Zadržte však, nejste v tom sami! Mnohem víc lidí, než si dovedete představit, prochází v současné době extrémními vnitřními procesy. Jedinců, prožívajících pohromy, stále přibývá – a to na celém světě! Zajímá vás, proč právě nyní tolik lidí prochází osobní krizí a jaký to má důvod? Proč právě teď ve všech zemích světa vycházejí lidé do ulic, začínají rebelovat proti systému?

Mnozí z vás už možná před lety četli v různých knihách nebo slyšeli na přednáškách, že směřujeme do období, kdy se výše popsané procesy nebudou týkat jen několika jednotlivců, ale celých davů. Co však za tím vším stojí? A co když to postihne zrovna vás? Co když vám život v určitém okamžiku strhne koberec pod nohama? Co uděláte? Prohnat si hlavou kulku opravdu není řešení. Jan van Helsing mluví z vlastní zkušenosti, protože ho krize nemilosrdně zasáhla v březnu 2012 a naprosto ho vykolejila ze zajetých drah. Ve své knize se čtenářům svěřuje s vlastním "slzavým údolím" i svým řešením nastalé situace. Navíc uvádí příběhy krizí šestatřiceti lidí, kteří na tom kdysi byli dobře, v důsledku nějaké události se zhroutili nebo o všechno přišli, ale znovu se postavili na nohy, aby si poté mohli vychutnávat šťastný a naplněný život. Ve svých příbězích popisují, jak toho dosáhli.

Tato kniha představuje první pomoc - balíček nové energie. Dává čtenáři odvahu, aby se nevzdali, ale podobné "krize" vnímali jako šanci, pochopili smysl za nimi ukrytý, vzali život do svých rukou a začali znovu od začátku. Pryč ze slzavého údolí!

Jak a proč vznikla tato kniha s tímto názvem

Milé čtenářky, milí čtenáři, předpokládám, že všichni, kteří čtou tyto řádky, rok 2012 více nebo méně bez úhony přežili a jdou vstříc nejisté budoucnosti. Rok 2012 (bože, jak velkolepé mediální divadlo to bylo!) nepovažovali Mayové ani seriózní zástupci hraničních průřezových věd za konec světa. Podle mého názoru jediný, kdo ztvárnil strhujícím způsobem zánik světa v roce 2012 v důsledku živelných pohrom, byl filmový režisér Roland Emmerich ve stejnojmenném hollywoodském trháku. Toho se vděčně chytili mainstreamoví novináři, časopisoví pisálci i zástupci televizí, a to zejména levicových ateistických médií. „Konspirační teoretiky“ a osoby, které se zabývají proroctvími, představili jako idioty, sektáře, a ne zcela příčetné osoby. Jejich příspěvky a reportáže by se daly shrnout do pár řádku: „Podívejte se, vždyť se nic nestalo! Proroctví jsou nesmysl. A stejně tak je nesmyslné věřit na reinkarnaci, v nějakého boha či existenci duše. Držte se daleko od těch, kdo se zabývají vlastní spiritualitou, takzvaným osobnostním rozvojem či dosažením vyššího vědomí – všechno to je pouze únik od reality...“

Že již před více než sto lety existovali lidé, kteří předpovídali první i druhou světovou válku, vývoj Ruska i pád Berlínské zdi – nad tím se jen mávne rukou a odbyde se to jako souhra náhod nebo podvrh. Řečeno slovy Christiana Morgensterna, „co nesmí být, to se nemůže stát.“ Pro ateistu nebo nihilistu nemůže existovat bůh ani nic mimo hmotu. Tito lidé nevidí za Stvořením ani životem jako takovým žádný smysl, a logicky proto nikdo z nich nemohl a nemůže předpovědět třetí světovou válku, války na Balkáně, založení státu Izrael, euro, hospodářské krize ani občanské nepokoje od Londýna až po Moskvu kvůli problémům s přistěhovalci. Nic z toho pro ně nemá vědecký základ, je to náhoda. „Náhoda“ je také skutečnost, že již před sto lety nejrůznější jasnovidci přesně předpověděli vývoj po druhé světové válce, úpadek hodnot ve společnosti, zhrubnutí mladistvých, ztrátu víry a propast mezi vládnoucí elitou i občany a také to všechno, co nás ještě čeká. „Ne, to nemůže být pravda, na to nejsou žádné důkazy!“ Tak argumentuje „osvícený člověk“ nové doby, který se stále víc a víc profiluje jako ateista a je závislý na vědě a technice. Je skutečně náhoda, že právě nyní, po roce 2012, lidé na celém světě vycházejí do ulic – ať už je to na Blízkém východě, v severní Africe, v Hongkongu, v USA či v poslední době také v Německu? Věříte doopravdy, že je náhoda, že má stále více lidí plné zuby dennodenního obelhávání i toho, že se s nimi zachází jako s nejspodnějším bahnem? Že se jim nelíbí, jak je vládnoucí elita odbývá planými frázemi, a mají pocit, že je načase začít se hlasitě bránit? Proč mají lidé po celém světě právě teďstejné pocity – že je naše Země v procesu převratných změn? A hlavně: je náhoda, že Mayové pro současnou dobu předpověděli přesně toto? Dozvěděli jste se o Mayích něco ve svých novinách nebo jiných tiskovinách? Že ne?

Lidé jako já nebo vy, kteří vidí i za okraj „talíře“ a akceptují také jiné názory a pohledy, jsou v očích „osvícených“ zástupců médií důvěřivci, již sedli na lep šarlatánům a podvodníkům, kteří se z nich snaží vytáhnout peníze. Ve skutečnosti jsou lidé stále vědomější a začínají se duchovně probouzet. Mě také často označovali za podvodníka. Pokud by se mé knihy špatně prodávaly, vysmívali by se mi a psalo by se o mně: „Podívejte, ty jeho nesmysly přece nikdo nečte!“ Některé mé knihy se však prodávají po statisících. (Například z titulu Ruce pryč od této knihy se prozatím prodalo dvě stě tisíc výtisků jen v Německu, přičemž text byl přeložen do sedmi dalších jazyků.

A proto mě rádi označují za „podvodníka, který balamutí čtenáře“ a podobně. Ve štvavých článcích je směs zloby, závisti a varování před potencionálním nebezpečím mých knih. Jediným skutečným „nebezpečím“ však je pouze to, že se čtenáři na základě informací, které jsou v nich obsaženy, začínají dívat na život z jiného úhlu a nic pro ně už nevypadá jako dřív. Nejsem v tom však sám. Vzpomeňme autory jako Erich von Däniken nebo Johannes von Buttlar. Jejich knihy s tématy hraničních průřezových věd se prodávají v milionových výtiscích. I jim bylo naděleno. Bez ustání jsou však pomlouvání a prezentováni jako autoři, kteří své čtenáře údajně odvádějí od reality. Ovšem – kdyby jen svět byl tak jednoduchý…

Fakt je však ten, že řada lidí už nevěří povídačkám, které nám předkládají mainstreamová média – ať už to jsou lži kolem 11. září 2001, propagandistické akce ohledně prasečí chřipky nebo jiných nákaz či podvod s klimatickými změnami… Stále více a více lidí hledá alternativní možnosti přístupu k informacím. Mnozí z nich cítí, že to, co je nám předkládáno, nemůže být pravda, a proto se vydávají na svoji vlastní cestu za pravdou.
Obsah

Jak a proč vznikla tato kniha s tímto názvem?
Co se mělo stát v roce 2012?
Co se nyní děje s námi a se světem?
Týká se to i mě?
Můj prožitek blízké smrti
Vidíte stejné důsledky?
Jak mluvím se svým strážným andělem?
Je tomu tak u všech!
Brzy propukla panika
Moje osobní shrnutí
Co vás čeká v této knize?

Příběh číslo 1 - Nehoda s doživotními následky
Příběh číslo 2 - Navzdory rakovině dělohy jsem porodila dvojčata
Příběh číslo 3 - Zlomená noha mi poskytla šanci!
Příběh číslo 4 - Ve vězení se mi zjevil duch
Příběh číslo 5 - Skrze psychózu do nového života
Příběh číslo 6 - Už jsem na Zemi jednou žil a bylo to v Irsku
Příběh číslo 7 - Ne každý je nadšen z přístroje, který uzdravuje lidi
Příběh číslo 8 - Strach je špatný rádce
Příběh číslo 9 - Nikdy se nevzdávej!
Příběh číslo 10 - Místo úspěšné státní zkoušky příjemcem sociální podpory
Příběh číslo 11 - Zázrak s vrtulníkem
Příběh číslo 12 - V noci jsme kradli z pole brambory, abychom měli co jíst…
Příběh číslo 13 - Umím předvídat smrt
Příběh číslo 14 - Díky ranám osudu se ze mě stala léčitelka
Příběh číslo 15 - Vzhůru do Nashvillu!
Příběh číslo 16 - Podniková špionáž, a jak se z ní poučit
Příběh číslo 17 - Vše je předem dáno
Příběh číslo 18 - Chtěl jsem odejít z tohoto světa
Příběh číslo 19 - Z asociála podnikatelem
Příběh číslo 20 - Bez anděla strážného bych to nezvládla
Příběh číslo 21 - Z vrcholu na úplné dno a zase vzhůru
Příběh číslo 22 - Všechno jsem ztratil, a navíc jsem ochrnul
Příběh číslo 23 - Zavřou-li se jedny dveře, jiné se otevřou
Příběh číslo 24 - Od rodinného štěstí do domu pro osamělé matky a zase zpět
Příběh číslo 25 - "Velký obchod" přijde jen málokdy – nebo také nikdy
Příběh číslo 26 - Díky nemoci jsem odhalil tajemství
Příběh číslo 27 - Nemohla jsem to už spolknout!
Příběh číslo 28 - Z profesionálního tenisty právníkem
Příběh číslo 29 - Přišel jsem o všechno
Příběh číslo 30 - Jak se z tragédie vyvinul úspěšný nápad
Příběh číslo 31 - Motorka, nehoda a prožitek blízké smrti
Příběh číslo 32 - Musel jsem se pouze odpoutat...
Příběh číslo 33 - Nic se nestane dřív, než se to má stát!
Příběh číslo 34 - Přání se plní – i když to není vždy ihned
Příběh číslo 35 - Nasměruj svého ducha na cíl!
Příběh číslo 36 - Od podnikové ekonomiky k lidskosti

Co mám z toho, že to všechno vím?
Half-way-down aneb Sebevrazi z mostu Golden Gate
Obrat v roce 2012: Opětovné setkání s Mayi
Autor: Florian Mast

Jasnozřivý Toni
Sabine zur Nedden: pohled psycholožky
Johannes Holey: co se děje na Zemi po roce 2012
Shrnutí: krize středního věku pro každého

Seznam zdrojů
Obrazová dokumentace