Velký experiment

Knihy » Autoři » K » Kennedy Wendy|Knihy » Autoři » K » Kenyon Tom|Knihy » Kategorie » Channeling|Knihy » Nakladatelství » ANCH BOOKS

Cena:330,-
dostupnost: 1-6 dnů
271 stran, vazba brožovaná,
formát 200x240 mm, vydáno 2016
hodnocení:3.00, (1 min / 5 max), hlasů:7

Z pohledu Hathorů a Plejáďanů deváté dimenze

Země představuje pozoruhodný experiment, kde je uložen genetický materiál z tisíců světů. Společně s tímto genetickým materiálem zde bylo zanecháno veškeré emoční kódování a zkušenosti těchto planet a druhů, které jsou základem pro Velký experiment. Existují další časové osy, v nichž tento experiment nebyl úspěšný. Ale vy, vaše verze, s níž vedeme tuto konverzaci, je úspěšná, a proto procházíte procesem vzestupu.

Informace, které v této knize sdílíme, považujeme za nejvhodnější vibrační shodu pro stav, v němž se právě teď nacházíte. Zatímco poskytujeme informace, vždycky se díváme na vibrační úroveň většiny těch, u nichž předpokládáme, že text budou číst. Děláme to proto, abychom vám poskytli verzi pravdy, jež vám nejlépe poslouží k získání přístupu k vašemu nejvyššímu potenciálu.

Jsme opravdu nadšení, že se pouštíte na tuto cestu! Toto okno v čase oplývá úžasným potenciálem, jenž je limitován pouze vaší představivostí. Největší výzvou pro vás bude zbavit se zábran způsobených vašimi hodnoceními a přesvědčeními. Vězte, že je možné cokoliv. A o tom všem je vzestup.

Jakmile zjistíte, že navzdory všemu "negativnímu", hrám či manipulacím – jste to vy, kdo je tvůrcem bytí, můžete změnit svou verzi reality. A pokud vás bude dost, kdo se rozhodnou pro jinou verzi skutečnosti, pak se vytvoří zcela nová časová osa, kterou následují změny v současných událostech. A to všechno vede k úplně novému světu. Takže – zbývá udělat pouze jednu věc: Sněte svůj nejkrásnější sen!

Ukázka z knihy:

Úvod

Wendy Kennedy

Mé dobrodružství s channelingem začalo v roce 1994. Po roce práce s mými andělskými průvodci a několika dalšími bytostmi z vyšší dimenze prostřednictvím automatického psaní jsem byla představena skupině bytostí z Plejád, které samy sebe označovaly jako Společnost Plejáďanů deváté dimenze. Trpělivě na mě čekaly, dokud dostatečně nezvýším svou vibraci, abych s nimi mohla začít pracovat verbálně. Což přirozeně není žádné překvapení, jelikož pracují s tóny a zvukem.

Práce s nimi pro mě znamenala mimořádnou cestu. Dnes si neumím ani představit, jaký by byl můj život bez podpory těchto laskavých a milujících bytostí. Povzbuzovaly mě a připomínaly mi, že mám mnohem větší schopnosti a možnosti, než jsem si sama uvědomovala. V tisících soukromých i veřejných setkání během těchto let vždy nabízely povzbuzení těm, kdo hledali odpovědi. Mnohokrát jsem se divila jejich reakcím na otázky z publika, které mně osobně připadaly velmi bezútěšné. Nikdy své odpovědi neobalovaly do vaty a vždy našly takovou formulaci, že tazatel mohl rozpoznat u svých rozhodnutí růst vlastního potenciálu, a to dokonce i v případech, kdy ego jen stěží povolí.

Jednou z výhod mé práce s tolika nejrůznějšími lidmi je, že jsem schopna vidět všeobecné trendy toho, co kolektivně zpracováváme. Musím přiznat, že pro ego je mnohem jednodušší se uvolnit a vypustit některé věci, jestliže víte, že v tom nejste sami a že podobnou věc zpracovávají i ostatní. Umožňuje nám to osvobodit se od iluze izolace a uvědoměním si tohoto spojení získáváme odvahu.

Zdá se mi úžasné, když vidím, kolik z nás se za posledních dvacet let probudilo. Vidím, že z toho, co bylo bráno jako okrajové, je nyní hlavní proud. A vůbec nepochybuji o tom, že co dnes považujeme za "zvláštní" či "podivné", bude zítra "normální". Mám nyní pocit, že jsme se po roce 2012 osvobodili od velkého množství obav z destrukce i z neznámého a posunuli se dál do období nekonečných možností. Je mi skutečně velkou ctí, že mne Martine požádala o příspěvek do této knihy, protože věřím, že každý z nás má v sobě ohromný potenciál ke tvorbě fascinujících a úžasných věcí. Stačí, pokud si na to vzpomeneme a dovolíme tomu, aby se to stalo naší realitou.

Související článek na Gnosis Kenyon, Kennedy: Velký experiment