Minulé životy (CD)

Knihy » Autoři » B » Blechová Zdenka|Knihy » Kategorie » Reinkarnace|Knihy » Nakladatelství » Nakladatelství Zdenky Blechové|CD

Cena:290,-
dostupnost: 1-6 dnů
délka: 34:07 min., vydáno 2011
hodnocení:3.17, (1 min / 5 max), hlasů:6

Text: Zdenka Blechová / Hudba: Antonín Chodora

Chcete se setkat se svojí minulostí? Tato hudba vás může přenést do vašich minulých životů a ukázat vám určité úseky vaší cesty, kterými bylo třeba projít. Každému není dáno se setkat se svojí minulostí. Jen duše, které potřebují pro svůj další rozvoj poznat svoji minulost, se mohou napojit na určitou sekvenci své cesty z minulosti. Pokud přijdou jen slzy, i to je setkání s minulostí, a vy si je dopřejte. Nemusíte se bát, nic se vám nestane, protože cesta se vždy ukáže jen duším, které jsou na setkání připraveny.

Naše minulost se nám promítá do přítomnosti a čas vlastně neexistuje, všechny životy žijeme nyní. Pokud se mi podaří si něco uvědomit z minulosti, ovlivní to moji přítomnost a moje další činy do budoucnosti.

Upozornění: Je důležité, být po celou dobu meditace v klidu a ničím a nikým rušen. A proto vypněte telefon a odstraňte vše, co by vás mohlo vyrušit. Hudbu vnímejte se zavřenýma očima.

1. Úvod, 2. Pokora, 3. Cesta nikam, 4. Klid na duši, 5. Touha, 6. Energie

UKÁZKY: