Tibetské léčení zvukem (kniha + CD)

Knihy » Autoři » R » Rinpočhe Tenzin Wangyal|Knihy » Kategorie » Buddhismus|Knihy » Kategorie » Tibet|Knihy » Nakladatelství » Maitrea|CD

Cena:270,-
dostupnost: 1-6 dnů
107 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x150 mm, vydáno 2010
hodnocení:3.00, (1 min / 5 max), hlasů:3

Meditační cvičení pro odstranění vnitřních překážek a odhalení vlastních zdrojů ušlechtilých vlastností a přirozené moudrosti. Kniha obsahuje instruktážní CD.

Meditační techniky mnoha duchovních tradic odedávna využívají zvuku a jeho vibrací jako základního prostředku léčení a duchovního rozvoje. Meditující i léčitelé dokážou zpěvem posvátných zvuků očistit fyzickou, emocionální, psychologickou i duchovní dimenzi bytí a navrátit jim harmonii. Jednou z nejstarších tradic, která se zachovala v nepřerušené linii učitelů až do současnosti, je tibetský bön buddhismus. Meditace zvaná Pět bojovnických slabik, se kterou vás v této knize seznámí mistr bön buddhismu Tenzin Wangyal Rinpočhe, využívá léčivé síly posvátného zvuku pěti tibetských slabik A, ÓM, HÚM, RAM, DZA. Cvičením s těmito slabikami dokážete odstranit své vnitřní překážky a emocionální bloky, které vám brání odhalit v sobě netušený potenciál radosti a lásky a vnést tyto ušlechtilé vlastnosti do svého života.

UKÁZKA: