Tajemství kroniky Ákáše

Knihy » Autoři » C » Cayce Edgar|Knihy » Kategorie » Duchovní cesta|Knihy » Kategorie » Karma|Knihy » Nakladatelství » Eko-konzult

Cena:150,-
dostupnost: 5-7 dnů
141 stran, vazba brožovaná,
formát: 205x134 mm, vydáno 2013
hodnocení:0, (1 min / 5 max), hlasů:0

Váš osud v knize života / Osudové vztahy

Už starověcí proroci tvrdili, že všechny naše činy jsou zapsány v tzv. kronice života. Ákašické záznamy či "Knihu života" lze přirovnat k vesmírnému superpočítačovému systému. V tomto systému jsou uloženy všechny informace o všech lidech, jež žili na zemi. Nejsou v něm však zaznamenány pouze jednotlivé události, ákášické záznamy obsahují všechny skutky, slova, pocity a úmysly všech, jež pobývali na této úrovni bytí. Tyto záznamy mají obrovský vliv na naše denodenní životy, na naše vztahy i na naše postoje a názory.

Nejrozsáhlejším zdrojem informací týkajících se ákašických záznamů jsou výklady amerického senzibila a mystika Edgara Cayceho. Cayceho výjimečnost spočívala v jeho schopnosti naladit se na ákašické záznamy a vybrat z nich ty informace, jež lidem umožnily objevit vše - od jejich smyslu života až po příčiny jejich momentálních potíží. Je to zdroj informací, který je dostupný každému. Cayce k tomu řekl toto:

"V čase a prostoru jsou zaznamenány myšlenky, skutky, činnosti bytosti. Tyto záznamy jsou často nazývány Boží knihou vzpomínek a každá bytost, každá duše v závislosti na tom, do jaké míry aplikuje v praxi to, co pokládá za svůj ideál, buď vytváří dobro či zlo. Tyto záznamy jsou interpretovány pro bytost v naději, že jí pomohou lépe porozumět sobě samé a světu kolem ní."

Na základě životů tisíců lidí, jimž byly poskytnuty výklady, lze konstatovat, že budoucnost není otázkou osudu či náhody anebo štěstí. Náš osud není předurčen naší minulostí, naše budoucnost spíše závisí na našich stávajících rozhodnutích, postojích a skutcích. Den po dni je každý z nás osobně zodpovědný za to, co nás v budoucnu čeká.

Obsah

Předmluva
Kosmická paměť

KAPITOLA 1 - Ákášické záznamy jako kronika minulosti
KAPITOLA 2 - Rodina Anny Campbellové
KAPITOLA 3 - Poučení z naší vlastní minulosti, Cvičení "na minulé životy"
KAPITOLA 4 - Ákášické záznamy jako indikátor přítomnosti
KAPITOLA 5 - Znali jsme se v minulosti
KAPITOLA 6 - Práce v přítomnosti, Cvičení "na přítomnost"
KAPITOLA 7 - Ákášické záznamy a potenciální možnosti
KAPITOLA 8 - Budoucnost není dána
KAPITOLA 9 - Nahlédnutí do budoucnosti, Cvičení "na budoucnost"

Závěr