Zlatá pravidla uspěchu

Knihy » Autoři » H » Hill Napoleon|Knihy » Kategorie » Pozitivní myšlení|Knihy » Kategorie » Šťastný život|Knihy » Nakladatelství » Eugenika

nedostupné
titul je rozebraný
256 stran, vazba brožovaná,
formát: 200x130 mm, vydáno 2010
hodnocení:3.00, (1 min / 5 max), hlasů:5

Kniha vzniklá z článků, jež autor napsal v letech 1919-1923 a které představují začátek jeho tvorby. Jsou v nich obsaženy doslova zlaté valouny moudrosti, jež jsou stejně použitelné dnes, jako byly před téměř stoletím, neboť odhalují osvědčené a efektivní stezky k úspěchu. Jsou plné inspirace a motivace a nabízejí nadčasový vhled do témat, jako jsou síla sugesce, sebejistota, přesvědčování (namísto nátlaku) anebo zákon přitažlivosti. Pokud jsou vám tyto myšlenky povědomé, máte pravdu, protože moderní autoři motivační literatury využívají Hillovy myšlenky již po celá desetiletí. Nicméně originál zůstává tím nejlepším.

Mysl připomíná plodné pole, jehož úroda závisí na druhu semen, kterými je oseto. Stejně tak je naše mysl tvořena smyslovými vjemy, které se dostanou do našeho mozku... Všichni jsme kombinací pouze dvou věcí: dědictví a prostředí. Nemůžete ovlivnit to, jací jste se narodili, ale můžete si vybudovat silný charakter a překonat své slabosti. A můžete změnit své okolí, své myšlenky a svůj životní směr. Je jen na vás, zda to chcete učinit. Pokud ano, tak to zvládnete.
Obsah

Předmluva
Úvod
Jak si z této knihy vzít co nejvíce
Vaše sociální a fyzické dědictví
Autosugesce
Sugesce
Zákon odplaty
Síla mysli
Jak si vypěstovat sebejistotu
Vaše okolní prostředí a návyky
Jak si pamatovat
Jak použil Markus Antonius sugesci k vítězství nad římským davem
Přesvědčování versus nátlak
Zákon kompenzace
Zlaté pravidlo jako univerzální klíč k dosažení úspěchu

256 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2010