Cesty duše

Knihy » Autoři » J » Jarmon Robert G.|Knihy » Autoři » M » Moody Raymond|Knihy » Kategorie » Posmrtná existence|Knihy » Kategorie » Reinkarnace|Knihy » Nakladatelství » Eko-konzult

nedostupné
titul je vyprodaný
139 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x150 mm, vydáno 2009
hodnocení:2.75, (1 min / 5 max), hlasů:8

Fascinující objevy psychiatra a jeho pacientů

Renomovaný psychiatr Dr. Robert G. Jarmon, jenž se zabývá hypnotickou regresí do minulých životů, hovoří s dušemi svých pacientů. Tímto způsobem získané poznatky využívá při léčení jejich mysli a těla. V knize si můžete přečíst informace o povaze duše, o jejím přežití po smrti, o pobytech na zemi a o projevech duchovních bytostí po opuštění těla. Můžete se seznámit s příběhy pacientů, kteří se v hypnotické regresi dostali do svých předchozích životů. Díky této knize zjistíte, jak mohou být tyto prožitky důležité pro překonání poruch a negativních pocitů, které brání žít plnohodnotným životem.

Ohlasy na knihu:

"Jarmonova velmi obsažná a odvážná kniha otvírá novou dimenzi v léčitelském umění. Vřele ji doporučuji." (Richard S. Rhee, M.D., prezident Akademie neurologie v New Jersey)

"Nádherně napsaná knížka laskavou lidskou bytostí - mluví ze srdce a duše... Velmi čtivé dílo." (Alan M. Materz, D.O., bývalý předseda Americké akademie hypnoanalýzy)

"Dr. Jarmon otevřel novou kapitolu v dějinách hypnoterapie. Nabízí odpovědi na otázky pro ty z nás, jenž shledávají tradiční názory za neuspokojivé." (Irene Hickmanová, D.O., autorka knihy Zkoumání mysli pomocí hypnózy)