Lék jako modla

Knihy » Autoři » V » Virapen John|Knihy » Kategorie » Konspirace|Knihy » Kategorie » Očkování|Knihy » Kategorie » Společnost|Knihy » Kategorie » Zdraví|Knihy » Kategorie » Zdravotnictví|Knihy » Nakladatelství » Slovart

nedostupné
titul je vyprodaný
176 stran, vazba brožovaná,
formát: 195x130 mm, vydáno 2011
hodnocení:0, (1 min / 5 max), hlasů:0

Předpis na nežádoucí účinky a na smrt

Když vyšla první kniha Johna Virapena Nežádoucí účinek Smrt, zapůsobila jako děsivé zjevení. Přezdívá se mu zrádce farmaceutického průmyslu, téměř čtyřicet let pracoval v oboru a teď nešetří tvrzeními o šokujících praktikách. Sám otevřeně přiznává, že když stál v čele švédské pobočky koncernu Eli Lilly, pro vidinu finančního zisku sám korumpoval lékaře, vědce i vlády.

Jedním z neuvěřitelných tvrzení Johna Virapena jsou zprávy o neúčinnosti očkování a o uměle vyvolané hrůze z takzvané prasečí chřipky. Podle něj byl virus v Mexiku uměle rozšířen jen proto, aby farmaceutické firmy vyráběly, prodávaly a vydělávaly.

Ve své obžalobě a zároveň zpovědi nyní pokračuje a odhaluje další podvody a podrazy páchané každodenně v odvětí, které by se mělo starat o zdraví lidí. Etický kodex, vyjádřený Hippokratovou přísahou, v tomto průmyslu i vědě vymizel díky korupci a podplácení.

* * *


Stejně jako byl ve filmové klasice z roku 1939 odhalen "všemocný" čaroděj ze země OZ, zde budou odhaleni muži za oponou, kteří řídí farmaceutický průmysl.

Ať už o tom víte, či nikoli, farmaceutický průmysl (láskyplně označovaný jako Big Pharma) ovládá mnoho aspektů vašeho života, čímž přiměje svět vnímat "lék jako modlu". Děsivé na tom je, že tato "sekta" je silně propletená s politikou, podvody, skandály a korupcí. Měli by se starat o zdraví a pohodu svých zákazníků, ale místo toho se mnoho těchto lidí u moci zajímá v první řadě o peníze. Přesto díky zručným marketingovým taktikám všechno vypadá slibně a lidé důvěřují, že je nejnovější lék ochrání před nepřáteli jejich zdraví.

Volné pokračování bestselleru Nežádoucí účinek: SMRT