Když se nemožné stane

Knihy » Autoři » G » Grof Stanislav|Knihy » Kategorie » Parapsychologie|Knihy » Kategorie » Psychologie|Knihy » Kategorie » Transformace vědomí|Knihy » Nakladatelství » Práh

Cena:390,-
dostupnost: 1-6 dnů
412 stran, vazba vázaná,
formát: 215x150 mm, vydáno 2012
hodnocení:2.80, (1 min / 5 max), hlasů:10

Dobrodružství za hranicemi běžného vědomí

Esoterika, psychologie i medicína. Fascinující příběhy, které obsahují Grofův půl století trvající průzkum oblastí, které konvenční psychologie dosud nezmapovala. Od prvního zážitku s LSD, který dr. Grofovi poskytl záblesk kosmického vědomí, až po jeho zatím nejčerstvější dílo Holotropní dýchání, i tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat. Při jejím čtení se nám naskýtá úchvatná možnost vypravit se za hranice běžného vědomí, která každopádně otřese základy toho, co jsme doposud považovali za realitu, a nabídne nový pohled na náš lidský potenciál.

"Freud rozsvítil světlo v několika místnostech vědomí, stejně tak jako Jung, Grof ale v celém domě."

"Stanislav Grof je průkopnický psychiatr, světově proslulý pro svůj obrovský přínos oboru psychoterapie (jak pomocí technik používajících LSD, tak i holotropním dýcháním), který rovněž rozšířil vědecké paradigma pojímající vážně duchovní a transpersonální dimenze reality. Jsem přesvědčen, že tato kniha bude uznána za průlomové dílo pro přechod k nové kosmologii naší doby.“ (Ralph Metzner, Ph.D., profesor psychologie)