Vegan v kondici

Knihy » Autoři » B » Brazier Brendan|Knihy » Kategorie » Vegetariánství|Knihy » Kategorie » Zdravá výživa|Knihy » Kategorie » Zdraví|Knihy » Nakladatelství » Mladá fronta

Cena:370,-
dostupnost: 1-6 dnů
328 stran, vazba vázaná,
formát: 240x160 mm, vydáno 2014
hodnocení:2.70, (1 min / 5 max), hlasů:10

Zdravá strava pro každý den i maximální sportovní výkon

Brendan Brazier je kanadský sportovec, pionýr veganského stravování. Jeho publikace se stala kultovní knihou světového vegetariánského a veganského hnutí. V patnácti letech se rozhodl stát se vrcholovým sportovcem. Celý život zkoumal, jaká strava pro něho bude nejlepší, aby podpořila výkon a nezatěžovala organismus. Jeho legendární dieta Thrive pomohla celé řadě sportovců k zisku olympijských medailí. Dieta se nezaměřuje pouze na profesionální sportovce, nýbrž i na ty z nás, kteří požadují optimální zdraví a výkonnost nebo jen chtějí předcházet nemocem. Brendan Brazier revolučním způsobem změnil veganské stravování a přitom dbal na vyváženost a dostupnost.

Kniha přináší 100 vynikajících receptů bez sóji a lepku, jejichž příprava v kuchyni zabere jen pár minut. Najdete v ní recepty na polévky, saláty, hlavní jídla, ale také na energetické tyčinky, lahodné dezerty a gely. Samozřejmostí je i dvanáctitýdenní stravovací plán. Chcete-li se zbavit nadváhy, lépe spát a být zdravější, Vegan v kondici vám ukáže, jak na to.

Ohlasy na knihu:

"Vegan v kondici je povinná četba." (T. G. Campbell, PhD., autor bestselleru Čínská studie)

"Tato kniha vám dost možná změní život víc než kterákoli jiná. Pokud jde o získání maximální výkonnosti a vitality, nemá vegan v kondici konkurenci." (Erik Marcus, zakladatel serveru vegan.com)

"Je jen jedna cesta, jak může být člověk ve vyšším věku spokojený: vyhnout se degenerativním chorobám nevyhnutelně vyplývajícím ze standardní stravy. Brazierova kniha Vegan v kondici vám umožní žít déle, zdravěji a s energií." (Joel Fuhrman, M.D., autor bestsellerů Eat to Live a Eat for Health)