Čas zázraků

Knihy » Autoři » W » Williamson Marianne|Knihy » Kategorie » Šťastný život|Knihy » Kategorie » Transformace vědomí|Knihy » Nakladatelství » Pragma

Cena:140,-
dostupnost: 1-6 dnů
168 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x150 mm, vydáno 2009
hodnocení:2.50, (1 min / 5 max), hlasů:10

Nový střední věk

To, co nazýváme naším "středním věkem", nemusí být kritickým bodem na cestě ke smrti. Může to být kritický bod směřující k životu, jaký jsme nikdy nepoznali, jaký jsme nemohli poznat, když jsme byli příliš mladí a domýšliví, abychom mohli hodnotit jeho hranice. Stárnutí nás může usadit - ale také probudit, abychom si uvědomili, jak je život drahý a jak velmi křehký. Je načase, abychom se stali opravdovými rádci a správci naší drahé planety, a to nejen podle jména, ale svým skutečným působením. Do chvíle, než nás Bůh povolá domů, bychom měli usilovat o to, aby se z tohoto světa stal domov našich snů.

Skutečnost, že už nejsme mladí, zbystřuje náš smysl pro historickou naléhavost. Naše oči jsou otevřené, vidí vážnost dnešní doby a naším nejhlubším přáním je něco s tím udělat. Jestliže obnovíme svou oddanost procesům života, život se stejným způsobem zachová k nám. Získáme pocit, že je nám odpuštěna minulost, která nebyla vším tím, čím může být, měla by být a bude - teď, když jsme konečně dospělí.

"Řadím Marianne mezi nejlepší učitele transformační moudrosti. Tato kniha je skutečným darem světu." (Dr. Wayne W. Dyer)
Obsah

Úvod
1. kapitola: Dlouhá a klikatá cesta
2. kapitola: Věříte v kouzlo?
3. kapitola: Pravý čas
4. kapitola: To ví jen Bůh
5. kapitola: Její jednání a barva vlasů
6. kapitola: Přežiji
7. kapitola: V půlnoční hodině
8. kapitola: Abraham, Martin a John
9. kapitola: My jsme svět
Poděkování
O autorce