Proměna

Knihy » Autoři » D » Dyer Wayne W.|Knihy » Kategorie » Pozitivní myšlení|Knihy » Kategorie » Osobní rozvoj|Knihy » Kategorie » Šťastný život|Knihy » Nakladatelství » iBalance

Cena:230,-
dostupnost: 1-6 dnů
136 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x140 mm, vydáno 2012
hodnocení:1.75, (1 min / 5 max), hlasů:4

Vašeho života od Ambic ke Smyslu / S předmluvou Jaroslava Duška

Dr. Wayne W. Dyer je mezinárodně uznávaný autor a řečník v oblasti osobnostního rozvoje. Ve své Proměně přehledným a jednoduchým způsobem zpřístupňuje duchovní pravdy člověku moderní doby a napomáhá nám tak žít život z duchovní perspektivy. Je jen na nás, zda učiníme "otočku" a budeme směřovat od AMBIC řízených naším egem k životu, který je sycen SMYSLEM.

Nejsme tím, co děláme, máme nebo tím, co si o nás myslí ostatní. Prostřednictvím Proměny můžeme přenastavit mysl a uvědomit si naši niternou podstatu.

Autor čerpá z mnoha klasických děl duchovní literatury a k pochopení jednotlivých životních fází využívá učení Lao c', Carla Junga, citáty z Bible, Shakespearových děl nebo Kurzu zázraků (A Course in Miracles). Organizační formát je jasný a přehledný - W. Dyer se zabývá čtyřmi fázemi lidského života a duchovního hledání.

Předmluvy se ujal herec, improvizátor a Člověk Jaroslav Dušek.
Kniha vznikla jako filozoficko-duchovní doprovod stejnojmenného filmu.

"Zdá se čím dál víc, že Božství pracuje po celý čas nepřetržitě nejen v každém jednotlivém člověku, ale také v lidské bytosti jako celku, tedy v lidstvu. A nejen v lidstvu, v celém propojeném proudu Života. Zdá se to čím dál patrnější tak, jak se ono Božství postupně vynořuje. Díky stále dokonalejším a jemnějším aparátům hledíme stále dál i hloub. Dál do Vesmíru i hloub do Hmoty. A z oceánu Tajemství se vynořuje Božství. Je to tak úžasné, tak vzrušující. Přicházíme sami sobě na kloub.

Možná jsou zážitky jednotlivých lidských bytostí jakýmsi předobrazem zážitku lidstva jako celku. Možná to, o čem pojednává Wayne W. Dyer ve své Proměně, se týká nepřetržitého božského snění: od Ambic ke Smyslu."

(Z předmluvy Jaroslava Duška)

Obsah:

Předmluva - Jaroslav Dušek
Úvod

Kapitola první - ODKUD Kapitola druhá - AMBICE
Kapitola třetí - SMĚREM K
Kapitola čtvrtá - SMYSL(U)

Poznámky
Poděkování
O autorovi