Nedej se zastavit!

Knihy » Autoři » D » Dyer Wayne W.|Knihy » Kategorie » O dětech a pro děti|Knihy » Kategorie » Osobní rozvoj|Knihy » Nakladatelství » Keltner Publishing

Cena:240,-
dostupnost: 1-6 dnů
32 stran, vazba vázaná,
formát: 230x200 mm, vydáno 2013
hodnocení:1.25, (1 min / 5 max), hlasů:4

10 způsobů, jak se vznášet životem

Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti. Titul "Nedej se zastavit!" vysvětluje dětem, jak neomezovat svůj jedinečný způsob myšlení, se kterým se každý z nás narodil, a proč je to lepší, než se snažit "zapadnout". Kniha Nedej se zastavit! učí děti, jak zvládat stres a úzkost, kdy se vyplatí riskovat a zkusit něco nového. Vysvětluje, co je to tvořivost a proč je důležitá, k čemu je dobré být vytrvalý a konečně, jak si užívat život a nedat se zastavit při naplňování svých snů! Každé téma, kterým se kniha zabývá, je vysvětleno nejen teoreticky, ale také praktickým příkladem ze života.

Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.