Cesta pravého muže

Knihy » Autoři » D » Deida David|Knihy » Kategorie » Partnerské vztahy|Knihy » Kategorie » Sexualita|Knihy » Nakladatelství » Synergie

Cena:220,-
dostupnost: 1-6 dnů
216 stran, vazba vázaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2011
hodnocení:2.33, (1 min / 5 max), hlasů:15

Duchovní průvodce pro muže, aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha

Má můj život smysl a cíl? Jaké je moje životní poslání? Co vlastně ženy doopravdy chtějí? A jak je milovat a zůstat při tom volný? Těmito a podobnými otázkami se již někdy zaobíral každý muž. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď. Nyní před sebou máte knihu, která vám v tom může pomoci.

Cesta pravého muže by měla být "povinnou" četbou. David Deida, jeden z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti, učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami, jak mužům porozumět a jak je v jejich mužství podpořit. Nejde přitom jen o psychologické poučky, neboť Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní "zrovnoprávněné" společnosti zcela klíčové.

Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek.

Cesta pravého muže je výzvou pro každého muže, který chce prožít život plný smyslu, hloubky, síly a svobody. A balzámem pro každou ženu, připravenou otevřít se do světla lásky, plynutí, energie a radosti. Pomáhá nám pochopit polaritu mužského a ženského principu - v partnerství i uvnitř nás samých. Inspiruje nás k životu plnému otevřenosti, lásky a intenzity. Proč bychom měli žít jinak?

Související článek: Cesta pravého muže