Multiorgasmický muž

Knihy » Autoři » CH » Chia Mantak|Knihy » Kategorie » Sexualita|Knihy » Kategorie » Taoismus|Knihy » Nakladatelství » Pragma

nedostupné
titul je vyprodaný
222 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x140 mm, vydáno 2009
hodnocení:2.78, (1 min / 5 max), hlasů:9

Každý muž může prožít mnohonásobný orgasmus a výrazně ovlivnit svůj sexuální vztah / Tajemství, které by měl každý muž vědět

Mužský opakovaný orgasmus nabízí mužům i ženám možnost lépe prožít sexuální slast. Tato kniha taoistického mistra Mantaka Chii přináší informace, jak toho docílit. Popisuje jednoduché tělesné a psychologické techniky, které mužům umožní splnit své sny i fantazie žen. Radujte se z vyšší vitality a dožijte se vyššího věku!

Sexuální tajemství obsažená v této knize vás naučí, jak dosáhnout mnoha orgasmů bez ztráty erekce, jak prožívat delší a intenzivnější orgasmy celým tělem, jak využít sexuální energii k upevnění svého zdraví, jak zesílit svou sexuální energii a vitalitu, jak odhalit signály partnerovy touhy, jak pomoci svému partnerovi stát se multiorgasmickým. Dále vám pomůže zvládnout přirážecí techniky, které dokonale uspokojí partnerku. Budete moci využít sexualitu v zájmu prohloubení vlastní spirituality, skoncujete s předčasnou ejakulací, prodloužíte a rozšíříte svůj penis, zvýšíte produkci spermatu. Také se naučíte předcházet problémům s prostatou.

Ohlasy na knihu:

"Je to nejlepší dostupná kniha, která muže učí dosahovat opakovaných orgasmů." (San Francisco Chronicle)

"Cvičení (Mantaka Chii) bojují proti impotenci, zvyšují počet spermií a ... prodlužují penis." (Esquire)

"Erotická - ale praktická - tato kniha je vzrušující... Chia a Abrams nezapomínají na nic. Jednou nestačí!" (Genre)

"S radostí doporučuji knihu Multiorgasmický muž... Celostní a nemechanický přístup k milování přináší hledisko, které americkým mužům dlouho scházelo." (Barbara Keesling, Ph.D.)

"Konečně nějaká kniha nabízí mužům informace, které jsme my přinesli ženám... Mužský opakovaný orgasmus nabízí mužům i ženám možnost lépe prožít sexuální slast a kniha Multiorgasmický muž přináší informace, jak toho docílit." (Beverly Whipple, spoluautorka knihy Bod G)