Tajemství všech nemocí

Knihy » Autoři » W » Wandmaker Helmut|Knihy » Kategorie » Syrová strava|Knihy » Kategorie » Zdravá výživa|Knihy » Kategorie » Zdraví|Knihy » Nakladatelství » Eko-konzult

Cena:210,-
dostupnost: 1-6 dnů
156 stran, vazba brožovaná,
formát: 200x140 mm, vydáno 2013
hodnocení:2.20, (1 min / 5 max), hlasů:5

Chceš být zdravý? Zapomeň na hrnec na vaření!

První vydání knihy bylo ihned, jakmile se objevilo, velmi rychle rozebráno. Kniha v Německu zapůsobila jako výbuch bomby. Mnoha lidem otevřela oči nejen v otázkách zdravotních, ale především v otázkách výživy.

Příroda nezná kompromisy, jak říkal Goethe. Kdo chce být zdravý a vyléčit své těžké choroby, musí se vrátit ke stravě, kterou člověku určil Stvořitel - k syrové stravě. Vařením znehodnocená potrava, především masitá, spolu s průmyslově zpracovanými potravinami, přivodily člověku mnoho nemocí, kterými dnes musí trpět. Jestliže se však vrátíme k přírodní stravě, vrátí se nám i zdraví a choroby se ztratí.

Naše dnešní medicína se svým symptomatickým ošetřováním mnoha chemickými prostředky příčiny nemocí nedokáže odstranit. Proto také nikdy nedosáhne svého cíle.

Lidstvo by mělo znát pravdu a v této knize ji může nalézt! To říkám já jako lékař. Knihu doporučuji všem, kteří usilují o skutečné zdraví, anebo se chtějí zbavit svých nemocí. Je to správná cesta.

(MUDr. Fritz Becker, internista, lékař přírodního léčitelství)

"Člověk je jediným živým tvorem na této Zemi, který si potravu vaří a odvykl si od stravy syrové, dále konzumuje mléko a uživá léky. Vrať se ke zdravým původním pokrmům, pak se okamžitě zbavíš nadváhy! Staneš se štíhlým a také jím zůstaneš i bez hladovek. Krevní tlak se ti sníží na ideální hodnoty. Hladina tuků a cholesterolu v krvi se sníží na minimum. Můžeš zapomenout na počítání kalorií. Prostřednictvím průdušek, hltanu a nosu tvé tělo houfně opustí veškeré výměšky (hlen a další odpadní produkty). Zbavíš se nachlazení a bolestí hlavy. Přestaneš své tělo cítit, staneš se hbitým a lehkonohým. Budeš se těšit pevnému zdraví, protože 99,9 % nemocí souvisí s nesprávným způsobem života. Budeš se cítit o 20 let mladší. Tato knížka je opravdovou revolucí!"