Vyléčit nevyléčitelné

Knihy » Autoři » T » Tombak Michail|Knihy » Kategorie » Alternativní medicína|Knihy » Kategorie » Zdraví|Knihy » Nakladatelství » Beskydy

Cena:190,-
dostupnost: 1-6 dnů
160 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x150 mm, vydáno 2012
hodnocení:3.75, (1 min / 5 max), hlasů:4

Další besteseller ruského biochemika Michaila Tombaka volně navazuje na knihu Je možné žít 150 let? Autor se v této publikaci věnuje například problémům s páteří, osteoporóze, rakovině, apod.

Slovo autora:

"Hledáme-li příčiny špatného sebevědomí a stěžujeme si přitom na srdce, žaludek a klouby, příčinu svých nemocí hledáme vždy mimo nás samých. Máme tendence se mstít na všem, jen abychom omluvili naši lenost a neznalost základních zásad zdravého způsobu života! Avšak nikdy nevidíme pravou příčinu, protože hlavní příčinou jsme my sami. My a jen my máme zodpovědnost za naše nemoci a bolesti, za naše předčasné stáří. Žijeme nezdravě. Špatně se stravujeme a hromadíme v sobě "jedy". Neopouštějí náš organismus, trápí nás, ozývají se nemocemi našich orgánů. Neuspořádaný způsob života - to je opravdová příčina předčasného stáří a mnoha nemocí.

Člověk, pokud chce, může být dlouho zdráv a žít dlouze. Jsem hluboce přesvědčen, že v mnoha životních situacích by si člověk měl být sám lékařem a rádcem. Aby mohl odstranit příčiny svých chorob a utrpení, měl by poznat správnou funkci svého organismu.

Ve své praxi jsem vyzkoušel několik receptů, vybral z nich to cenné a účinné a sepsal do této knihy. Rozumně ji využívejte. Mnou uvedené recepty a instrukce nemají žádné vedlejší účinky. Jestli jsou pro vás některé z nich nevěrohodné, zkonzultujte to před použitím s lékařem homeopatem."