Je možné žít 150 let?

Knihy » Autoři » T » Tombak Michail|Knihy » Kategorie » Alternativní medicína|Knihy » Kategorie » Zdraví|Knihy » Nakladatelství » Beskydy

Cena:230,-
dostupnost: 1-6 dnů
256 stran, vazba brožovaná,
formát: 210x150 mm, vydáno 2011
hodnocení:2.29, (1 min / 5 max), hlasů:7

Profesor Michail Tombak je ruský biochemik a patří do světové elity významných specialistů přírodních léčitelských metod. Je autorem bestsellerů věnovaných zdravému, aktivnímu a dlouhému životu. Své úvahy opírající se o výzkumy a zkušenosti uvádí v této knize. Popisuje účinné recepty k čištění organismu, které se opírají o tisícileté tradiční přírodní medicíny Východu a Západu. Zdůrazňuje, že celistvý cyklus změn energií v organismu trvá 7 let a v průběhu našeho života se mění 22 krát, což znamená, že z hlediska nashromážděné lidské energie bychom měli žít kolem 150 let.

V knize nenajdete zázračné diety, pouze jednoduché recepty, jak o své zdraví pečovat a jak ho chránit. Čtenář zde nenajde přísné recepty na počítání kalorií, ale jednoduché principy stravování v souladu s přírodou. Nikdo nemůže být moudřejší než příroda sama. Zdraví souvisí s tím, co jíme, s tím, jak dýcháme, jak pečujeme o své tělo a psychiku. Plnohodnotné zdraví jde ruku v ruce s životem v harmonii s rytmem přírody.

Existuje pět hlavních příčin, které člověka ruinují: 1. Zanedbaná páteř, 2. Nesprávné dýchání, 3. Nesprávné stravování, 4. Nedostatek vnitřní tělesné hygieny, 5. Nedostatek podnětů, jak se učinit šťastným.

Související článek na Gnosis: Michail Tombak - Je možné žít 150 let? (ukázka z knihy)