Simoné Kerstin

Knihy » Autoři » S » Simoné Kerstin

Kerstin Simoné (*1963) je německá autorka ezoterických knih, ve kterých zprostředkovává poselství bytosti známé jako staroegyptský bůh Thovt.

Kerstin SimonéNarodila se v Berlíně. Už jako dítě projevovala jasnozřivé schopnosti. Celý život se zajímá o mystiku a duchovní nauky. V kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi je přes 25 let. Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu, až posléze vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení. Po tragické události, kterou prožila v roce 2003, se Thovt stal jejím blízkým přítelem, učitelem a stálým průvodcem. Ve svých knihách tlumočí jeho praktické a univerzální poselství, které, jak říká, bylo v minulosti vyhrazeno pouze úzkému okruhu adeptů tajných nauk.

Kerstin se aktivně věnuje ochraně zvířat, zejména velryb a delfínů. Propaguje vegetariánství. Kromě knih je rovněž autorkou instruktážních zvukových nahrávek. Zájemcům o Thovtovo poselství nabízí účast na svých seminářích. Se svou rodinou žije nedaleko Berlína.

Vydané knihy (v němčině): Thovt - brány Atlantidy (2007), Thovt - odhalení - svazek 1 (2008), Thovt - odhalení - svazek 2 (2009), Thovt - chrám moudrosti (karty + kniha, 2009), Thovt na každý den (2011), Thovt - projekt lidstvo (2011), Thovt - křišťálová čakra (2013), Thovt - aktivace nejvyšší duchovní energie v tobě (2013)

Vydané knihy (v češtině): Thovt - projekt lidstvo (2013), Thovt - brány Atlantidy (2014), Thovt - chrám moudrosti (karty + výkladová brožurka, 2015), Thovt na každý den (2015), Thovt - křišťálová čakra (2016)

Odkaz: http://www.projekt-menschheit.com/

Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: