Malachov Gennadij

Knihy » Autoři » M » Malachov Gennadij

Gennadij Malachov Gennadij Malachov (*1954) je ruský autor knih o zdraví, léčení a zdravém životním stylu. Narodil se v malém městečku Kamensk-Šachtinsk v Rostovské oblasti. Od malička má rád přírodu, v mládí hodně sportoval, věnoval se atletice. Dálkově studoval v Rostovské pobočce Moskevské vysoké školy tělovýchovy a souběžně s tím pracoval - postupně jako tělovýchovný instruktor, potápěč a velitel záchranné stanice. Ve dvaceti letech ho začaly trápit bolesti zad a hemeroidy. Lékaři mu nedokázali příliš pomoci, proto se snažil pomoci si sám. Studoval alternativní léčebné postupy, tibetské a čínské lékařství. Později vytvořil vlastní soustavu uzdravování, kterou si ověřoval sám na sobě.

První knihu vydal vlastním nákladem v roce 1989. Brzy následovala další vydání v různých nakladatelstvích. Přes kritiku ze strany některých lékařů jsou jeho knihy stále velice populární a prodalo se jich několik milionů výtisků. Dosti často se objevuje v ruských a ukrajinských televizních stanicích, a to nejen jako host, ale i jako moderátor vlastních pořadů.

Z knih vydaných v českém překladu: Osud, život, zdraví, Lunární kalendář v každodenním životě, Urinoterapie - Lék z vlastní čistírny, Uzdravení karmy, Dokonalé očista těla, Jak vyléčit 200 nejčastějších nemocí, Zlatá pravidla stravování, Zlatá pravidla očisty a hladovění, Bioenergetika člověka, Energetická rovnováha organismu

Odkaz: http://www.genesha.ru/

Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: